Inloggen Lid worden

Wedstrijden quicklinks
Agenda
22-11
CS examen
27-11
Sinterklaas training
  Hele agenda
Mededelingen
Evenementen
Clubfeesten
  
Verjaardagen
Yara Versluis
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
jongste jeugd 
  J6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J8E1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M3F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Senioren 
  D1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Culemborg D1 0 0 0 0 0 0 0
2 Eemvallei D1 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldermalsen D1 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoevelaken D1 0 0 0 0 0 0 0
5 Kromme Rijn D1 0 0 0 0 0 0 0
6 Rijnvliet D1 0 0 0 0 0 0 0
7 Vianen D1 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zeewolde D1 10 28 9 1 0 82 5
2 Mezen D1 10 28 9 1 0 70 9
3 Maarssen D1 10 27 9 0 1 103 6
4 Vianen D1 10 21 7 0 3 28 21
5 Eemvallei D1 10 16 5 1 4 19 19
6 Culemborg D1 10 15 5 0 5 31 28
7 Geldermalsen D1 10 13 4 1 5 16 47
8 Druten D1 10 12 4 0 6 14 34
9 Kromme Rijn D1 10 10 3 1 6 13 27
10 Leerdam D1 10 6 2 0 8 9 74
11 Rijnvliet D1 10 1 0 1 9 5 49
12 Hoevelaken D1 10 0 0 0 10 6 77
  4e klasse 
  Dames 1 Silver Cup 2018/2019 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DDHC D1 1 3 1 0 0 8 0
2 Waddinxveen D1 1 3 1 0 0 6 5
3 Olympia D1 1 3 1 0 0 4 3
4 Wateringse veld D1 1 3 1 0 0 1 0
5 Capelle D1 1 0 0 0 1 5 6
6 Tempo D1 1 0 0 0 1 3 4
7 Evergreen D1 1 0 0 0 1 0 1
8 Geldermalsen D1 1 0 0 0 1 0 8
  Silvercup - KO 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doorn HJ1 9 27 9 0 0 53 7
2 Kampong HJ3 9 21 7 0 2 47 19
3 Dorsteti HJ1 9 15 5 0 4 32 20
4 Baarn HJ1 9 9 3 0 6 21 38
5 Geldermalsen HJ1 9 9 3 0 6 17 38
6 Spandersbosch HJ1 9 0 0 0 9 9 57
  Jong 3e klasse 
  HJ1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eemvallei HJ1 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen HJ1 0 0 0 0 0 0 0
3 Kampong HJ2 0 0 0 0 0 0 0
4 Maarn HJ1 0 0 0 0 0 0 0
5 Schaerweijde HJ2 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Veteranen 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Voordaan HF 9 25 8 1 0 38 5
2 Naarden HD 10 22 6 4 0 19 8
3 Maarssen HE 10 21 6 3 1 35 19
4 Phoenix HC 10 18 5 3 2 21 16
5 Shinty HC 10 17 5 2 3 20 19
6 Kampong HH 10 14 4 2 4 26 18
7 Voordaan HE 9 13 3 4 2 19 17
8 Kromme Rijn HB 10 10 3 1 6 12 19
9 Naarden HE 10 9 2 3 5 17 28
10 Gooische HO 10 9 2 3 5 10 25
11 Spandersbosch HC 10 5 1 2 7 6 19
12 Geldermalsen HA 10 0 0 0 10 5 35
  Veteranen 5e klasse 
  Veterinnen DDW1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Loenen DDA 10 27 9 0 1 42 6
2 Voordaan DDA 10 24 8 0 2 26 11
3 Doorn DDA 10 20 6 2 2 21 15
4 Geldermalsen DDA 9 14 4 2 3 17 12
5 Hilversum DDB 10 11 2 5 3 10 13
6 IJsseloever DDB 9 6 1 3 5 8 18
7 SCHC DDE 10 5 1 2 7 10 33
8 Schaerweijde DDA 10 2 0 2 8 5 31
  1e klasse 
Jeugd 
  JB 2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amersfoort JB5 0 0 0 0 0 0 0
2 Culemborg JB2 0 0 0 0 0 0 0
3 Doorn JB3 0 0 0 0 0 0 0
4 Geldermalsen JBC1C 0 0 0 0 0 0 0
5 Haaskamp JB1 0 0 0 0 0 0 0
6 Hoevelaken JB1 0 0 0 0 0 0 0
7 Leusden JB4 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen JB1 4 12 4 0 0 46 5
2 Doorn JB3 4 9 3 0 1 8 7
3 SCHC JB6 4 7 2 1 1 14 14
4 Schaerweijde JB7 4 6 2 0 2 19 10
5 Nijkerk JB1 4 6 2 0 2 15 7
6 Houten JB5 4 6 2 0 2 9 9
7 Kampong JB7 4 1 0 1 3 1 43
8 Gooische JB7 4 0 0 0 4 6 23
  4e klasse 
  JB1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen JB1 0 0 0 0 0 0 0
2 Gooische JB8 0 0 0 0 0 0 0
3 IJsseloever JB2 0 0 0 0 0 0 0
4 Loenen JB4 0 0 0 0 0 0 0
5 Montfoort JB1 0 0 0 0 0 0 0
6 SCHC JB7 0 0 0 0 0 0 0
7 Voordaan JB4 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Houten JC4 9 22 7 1 1 23 10
2 Woerden JC2 9 17 5 2 2 18 10
3 Geldermalsen JC1 9 16 5 1 3 17 11
4 Nieuwegein JC3 9 13 4 1 4 23 14
5 Fletiomare JC5 9 7 2 1 6 13 29
6 Maarssen JC4 9 2 0 2 7 6 26
  4e klasse 
  JC1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amersfoort JC4 0 0 0 0 0 0 0
2 Eemvallei JC2 0 0 0 0 0 0 0
3 Fletiomare JC6 0 0 0 0 0 0 0
4 Geldermalsen JC1 0 0 0 0 0 0 0
5 Haaskamp JC1 0 0 0 0 0 0 0
6 Houten JC5 0 0 0 0 0 0 0
7 Kampong JC7 0 0 0 0 0 0 0
8 Montfoort JC1 0 0 0 0 0 0 0
9 Nieuwegein JC3 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Maarssen JD4 4 12 4 0 0 20 0
2 Kampong JD5 4 10 3 1 0 15 5
3 Geldermalsen JD1 4 4 1 1 2 12 10
4 Houten JD4 4 4 1 1 2 10 9
5 Fletiomare JD5 4 2 0 2 2 3 18
6 IJsseloever JD2 4 1 0 1 3 4 22
  3e klasse 
  JD1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almere JD3 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen JD1 0 0 0 0 0 0 0
3 Gooische JD6 0 0 0 0 0 0 0
4 IJsseloever JD2 0 0 0 0 0 0 0
5 Maarn JD1 0 0 0 0 0 0 0
6 Phoenix JD4 0 0 0 0 0 0 0
7 Weesp JD2 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  JD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwaluwen JD3 4 10 3 1 0 13 3
2 Soest JD3 4 9 3 0 1 22 3
3 Nieuwegein JD2 4 7 2 1 1 13 8
4 Geldermalsen JD2 3 6 2 0 1 7 12
5 Kampong JD8 3 0 0 0 3 4 18
6 Houten JD6 4 0 0 0 4 3 18
  5e klasse 
  JD2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Baarn JD3 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen JD2 0 0 0 0 0 0 0
3 Gooische JD7 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoevelaken JD1 0 0 0 0 0 0 0
5 Houten JD6 0 0 0 0 0 0 0
6 Soest JD3 0 0 0 0 0 0 0
7 Voordaan JD5 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MA1 4 10 3 1 0 11 4
2 Loenen MA2 4 7 2 1 1 16 9
3 Naarden MA3 4 7 2 1 1 8 6
4 Holestick MA1 4 6 2 0 2 10 5
5 Vianen MA1 4 6 2 0 2 10 13
6 SCHC MA3 4 4 0 4 0 5 5
7 Huizen MA4 4 2 0 2 2 5 15
8 Gooische MA3 4 1 0 1 3 4 12
  3e klasse 
  MA1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doorn MA2 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen MA1 0 0 0 0 0 0 0
3 Haaskamp MA1 0 0 0 0 0 0 0
4 Holestick MA1 0 0 0 0 0 0 0
5 Houten MA3 0 0 0 0 0 0 0
6 Kampong MA5 0 0 0 0 0 0 0
7 Soest MA3 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Haaskamp MA2 4 10 3 1 0 11 6
2 SCHC MA7 4 7 2 1 1 17 7
3 Schaerweijde MA5 3 6 2 0 1 8 10
4 Geldermalsen MA2 3 5 1 2 0 12 10
5 Gooische MA7 4 5 1 2 1 12 11
6 Nieuwegein MA4 4 4 1 1 2 11 9
7 Zeewolde MA2 4 3 1 0 3 6 15
8 Kromme Rijn MA1 4 1 0 1 3 10 19
  5e klasse 
  MA2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Fletiomare MA6 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen MA2 0 0 0 0 0 0 0
3 Maarssen MA3 0 0 0 0 0 0 0
4 Montfoort MA2 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwegein MA4 0 0 0 0 0 0 0
6 SCHC MA67C 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluwen MA2 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MB1 4 9 3 0 1 16 4
2 Nieuwegein MB3 4 9 3 0 1 14 5
3 Laren MB4 4 8 2 2 0 11 7
4 Almere MB5 4 5 1 2 1 4 9
5 Spitsbergen MB3 4 4 1 1 2 9 12
6 Hoevelaken MB2 4 4 1 1 2 7 15
7 Schaerweijde MB5 4 3 1 0 3 6 9
8 SCHC MB6 4 2 0 2 2 4 10
  4e klasse 
  MB1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Fletiomare MB7 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen MB1 0 0 0 0 0 0 0
3 Kampong MB10 0 0 0 0 0 0 0
4 Loenen MB4 0 0 0 0 0 0 0
5 Maarssen MB4 0 0 0 0 0 0 0
6 Montfoort MB2 0 0 0 0 0 0 0
7 Woerden MB5 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zeewolde MB1 4 12 4 0 0 10 2
2 Voordaan MB3 4 10 3 1 0 12 6
3 Kampong MB4 4 6 2 0 2 10 7
4 Loenen MB2 4 5 1 2 1 8 4
5 SCHC MB4 4 5 1 2 1 6 5
6 Geldermalsen MB2 4 3 1 0 3 4 9
7 Amersfoort MB3 4 3 1 0 3 5 15
8 Shinty MB2 4 1 0 1 3 2 9
  2e klasse 
  MB2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Fletiomare MB3 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen MB2 0 0 0 0 0 0 0
3 IJsseloever MB2 0 0 0 0 0 0 0
4 Kampong MB6 0 0 0 0 0 0 0
5 Maarssen MB3 0 0 0 0 0 0 0
6 Schaerweijde MB5 0 0 0 0 0 0 0
7 Vianen MB1 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spitsbergen MB4 4 12 4 0 0 24 4
2 Soest MB6 4 12 4 0 0 21 1
3 Fletiomare MB7 4 9 3 0 1 19 8
4 Huizen MB5 4 7 2 1 1 21 13
5 Maarssen MB7 4 3 1 0 3 8 13
6 Geldermalsen MB3 4 3 1 0 3 7 19
7 Naarden MB7 4 1 0 1 3 4 19
8 Laren MB8 4 0 0 0 4 4 31
  5e klasse 
  MB3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Culemborg MB4 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen MB3 0 0 0 0 0 0 0
3 IJsseloever MB7 0 0 0 0 0 0 0
4 Loenen MB6 0 0 0 0 0 0 0
5 Maarssen MB7 0 0 0 0 0 0 0
6 Voordaan MB6 0 0 0 0 0 0 0
7 Woerden MB7 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MC1 9 24 8 0 1 24 6
2 Houten MC4 9 22 7 1 1 39 10
3 Zwaluwen MC2 9 12 3 3 3 17 15
4 Culemborg MC2 9 11 3 2 4 19 24
5 IJsseloever MC4 9 8 2 2 5 11 19
6 Rijnvliet MC2 9 0 0 0 9 4 40
  3e klasse 
  MC1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Culemborg MC4 0 0 0 0 0 0 0
2 Fletiomare MC9 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldermalsen MC1 0 0 0 0 0 0 0
4 Leerdam MC1 0 0 0 0 0 0 0
5 Montfoort MC3 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwegein MC4 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluwen MC4 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MC2 8 24 8 0 0 52 2
2 Houten MC9 8 11 3 2 3 13 23
3 Fletiomare MC7 8 10 3 1 4 10 15
4 SCHC MC11 8 9 2 3 3 13 18
5 Naarden MC9 4 7 2 1 1 10 16
6 Leerdam MC2 8 1 0 1 7 12 36
  5e klasse 
  MC2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doorn MC5 0 0 0 0 0 0 0
2 Dorsteti MC3 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldermalsen MC2 0 0 0 0 0 0 0
4 Holestick MC3 0 0 0 0 0 0 0
5 Kampong MC12 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Fletiomare MC5 9 27 9 0 0 43 11
2 Phoenix MC4 8 18 6 0 2 36 13
3 Houten MC6 9 15 5 0 4 37 24
4 Geldermalsen MC3 8 15 5 0 3 22 28
5 Woerden MC4 9 3 1 0 8 16 49
6 Montfoort MC2 9 0 0 0 9 13 42
  4e klasse 
  MC3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MC3 0 0 0 0 0 0 0
2 Leerdam MC2 0 0 0 0 0 0 0
3 Maarssen MC5 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwegein MC6 0 0 0 0 0 0 0
5 SCHC MC8 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MD1 4 12 4 0 0 18 5
2 Culemborg MD1 4 12 4 0 0 15 2
3 Nieuwegein MD2 4 6 2 0 2 17 9
4 Houten MD5 4 3 1 0 3 8 18
5 Rijnvliet MD2 4 3 1 0 3 7 18
6 Kampong MD7 4 0 0 0 4 5 18
  3e klasse 
  MD1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MD1 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilversum MD3 0 0 0 0 0 0 0
3 Laren MD5 0 0 0 0 0 0 0
4 Muiderberg MD2 0 0 0 0 0 0 0
5 Spandersbosch MD6 0 0 0 0 0 0 0
6 Weesp MD3 0 0 0 0 0 0 0
7 Zeewolde MD2 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Soest MD7 4 12 4 0 0 29 3
2 Leerdam MD1 4 9 3 0 1 27 2
3 Rijnvliet MD4 4 9 3 0 1 15 10
4 Nieuwegein MD5 4 6 2 0 2 7 19
5 Geldermalsen MD2 4 0 0 0 4 5 16
6 Houten MD8 4 0 0 0 4 0 33
  5e klasse 
  MD2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MD2 0 0 0 0 0 0 0
2 Gooische MD8 0 0 0 0 0 0 0
3 IJsseloever MD6 0 0 0 0 0 0 0
4 Laren MD7 0 0 0 0 0 0 0
5 Rijnvliet MD5 0 0 0 0 0 0 0
6 Schaerweijde MD8 0 0 0 0 0 0 0
7 Spandersbosch MD8 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Houten MD9 4 12 4 0 0 23 4
2 Shinty MD5 4 9 3 0 1 20 4
3 Kampong MD11 4 4 1 1 2 11 16
4 Geldermalsen MD3 3 3 1 0 2 9 15
5 Phoenix MD5 3 3 1 0 2 4 19
6 Kromme Rijn MD4 4 1 0 1 3 1 10
  5e klasse 
  MD3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MD3 0 0 0 0 0 0 0
2 Holestick MD2 0 0 0 0 0 0 0
3 Maarssen MD6 0 0 0 0 0 0 0
4 Montfoort MD2 0 0 0 0 0 0 0
5 Shinty MD5 0 0 0 0 0 0 0
6 Spitsbergen MD4 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluwen MD4 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
Hoofdsponsor
Sponsoren
Statistieken
woensdag 21 november 2018
Aantal leden (info) 351
Nu online
Leden met @ 99,1%
SMS Bereik (teams) 88,9%
Social media
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Links

 
 
Buienradar