Inloggen Lid worden

Wedstrijden quicklinks
Agenda
19-4
Besloten Feest
18-5
Besloten feest
  Hele agenda
Mededelingen
Evenementen
Clubfeesten
  
Verjaardagen
Charlotte van den Bogaert
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
jongste jeugd 
  J6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J8E1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Mix3F2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Senioren 
  D1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vianen D1 12 33 11 0 1 55 19
2 Eemvallei D1 12 30 10 0 2 56 16
3 Culemborg D1 12 21 7 0 5 37 22
4 Rijnvliet D1 12 15 5 0 7 24 43
5 Geldermalsen D1 12 12 4 0 8 22 39
6 Hoevelaken D1 12 9 3 0 9 30 51
7 Kromme Rijn D1 12 6 2 0 10 15 49
  4e klasse 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mezen D1 17 49 16 1 0 135 10
2 Maarssen D1 18 48 16 0 2 149 12
3 Zeewolde D1 17 46 15 1 1 139 10
4 Vianen D1 17 33 11 0 6 55 39
5 Culemborg D1 17 30 10 0 7 51 39
6 Eemvallei D1 17 23 7 2 8 32 48
7 Druten D1 17 19 6 1 10 25 61
8 Geldermalsen D1 17 17 5 2 10 23 90
9 Kromme Rijn D1 17 15 4 3 10 18 56
10 Leerdam D1 16 9 3 0 13 15 117
11 Rijnvliet D1 17 6 1 3 13 8 71
12 Hoevelaken D1 17 4 1 1 15 12 109
  4e klasse 
  Dames 1 Silver Cup 2018/2019 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DDHC D1 1 3 1 0 0 8 0
2 Waddinxveen D1 1 3 1 0 0 6 5
3 Olympia D1 1 3 1 0 0 4 3
4 Wateringse veld D1 1 3 1 0 0 1 0
5 Capelle D1 1 0 0 0 1 5 6
6 Tempo D1 1 0 0 0 1 3 4
7 Evergreen D1 1 0 0 0 1 0 1
8 Geldermalsen D1 1 0 0 0 1 0 8
  Silvercup - KO 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen HJ1 6 13 4 1 1 14 11
2 Phoenix HJ2 5 6 2 0 3 11 14
3 Schaerweijde HJ2 5 5 2 2 1 14 13
4 Voordaan HJ2 6 4 1 1 4 15 16
  3e klasse 
  HJ1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kampong HJ2 12 22 7 1 4 35 25
2 Schaerweijde HJ2 12 19 6 1 5 38 27
3 Geldermalsen HJ1 12 19 6 1 5 35 31
4 Maarn HJ1 12 19 6 1 5 31 35
5 Eemvallei HJ1 12 5 2 2 8 20 41
  1e klasse 
  Veteranen 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Voordaan HF 17 46 15 1 1 73 10
2 Maarssen HE 17 34 10 4 3 51 29
3 Shinty HC 17 32 9 5 3 27 21
4 Phoenix HC 17 31 9 4 4 33 25
5 Naarden HD 17 31 8 7 2 26 18
6 Voordaan HE 17 24 6 6 5 25 25
7 Naarden HE 17 18 4 6 7 26 36
8 Kampong HH 17 17 4 5 8 32 34
9 Kromme Rijn HB 17 13 3 4 10 17 30
10 Gooische HO 17 13 3 4 10 18 50
11 Spandersbosch HC 17 11 2 5 10 15 34
12 Geldermalsen HA 17 9 2 3 12 15 46
  Veteranen 5e klasse 
  Veterinnen DDW1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Loenen DDA 18 49 16 1 1 70 13
2 Voordaan DDA 18 39 13 0 5 57 23
3 Geldermalsen DDA 18 35 11 2 5 50 25
4 Doorn DDA 18 35 11 2 5 36 27
5 Hilversum DDB 18 22 5 7 6 18 25
6 SCHC DDE 18 14 4 2 12 20 53
7 IJsseloever DDB 18 10 2 4 12 13 51
8 Schaerweijde DDA 18 2 0 2 16 7 54
  1e klasse 
Jeugd 
  JB 2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amersfoort JB5 12 30 9 3 0 51 14
2 Culemborg JB2 12 26 8 2 2 34 17
3 Hoevelaken JB1 12 21 6 3 3 42 23
4 Haaskamp JB1 12 17 5 2 5 28 34
5 Doorn JB3 12 10 3 1 8 26 45
6 Leusden JB4 12 8 2 2 8 24 46
7 Geldermalsen JBC1C 12 7 2 1 9 26 52
  4e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Houten JB4 10 28 9 1 0 40 10
2 Laren JB5 10 20 6 2 2 33 17
3 Voordaan JB4 10 18 6 0 4 31 15
4 Geldermalsen JB1 6 15 5 0 1 26 9
5 Loenen JB3 11 14 4 2 5 18 17
6 Spandersbosch JB4 10 10 3 1 6 13 32
7 Baarn JB3 10 4 1 1 8 13 36
8 Barneveld JB2 11 4 1 1 9 15 53
  4e klasse 
  JB1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gooische JB8 12 33 11 0 1 64 12
2 Geldermalsen JB1 12 28 9 1 2 45 19
3 IJsseloever JB2 12 22 7 1 4 35 29
4 SCHC JB7 12 15 4 3 5 32 36
5 Montfoort JB1 12 14 4 2 6 24 40
6 Loenen JB4 12 7 2 1 9 19 38
7 Voordaan JB4 12 2 0 2 10 13 58
  4e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Montfoort JC1 6 14 4 2 0 15 9
2 Nieuwegein JC3 6 13 4 1 1 13 9
3 Geldermalsen JC1 6 9 3 0 3 12 10
4 Fletiomare JC5 6 8 2 2 2 16 15
5 Voordaan JC4 6 6 2 0 4 19 20
6 Buitenhout JC1 6 1 0 1 5 16 28
  4e klasse 
  JC1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen JC1 12 33 11 0 1 59 18
2 Amersfoort JC4 12 25 8 1 3 43 26
3 Eemvallei JC2 12 20 6 2 4 31 23
4 Kampong JC7 12 20 6 2 4 30 26
5 Houten JC5 12 17 5 2 5 29 27
6 Nieuwegein JC3 12 14 4 2 6 26 28
7 Haaskamp JC1 12 13 4 1 7 33 36
8 Fletiomare JC6 12 10 3 1 8 30 48
9 Montfoort JC1 12 4 1 1 10 12 61
  5e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Woerden JD2 6 18 6 0 0 33 10
2 Geldermalsen JD1 6 15 5 0 1 38 6
3 SCHC JD8 6 10 3 1 2 12 13
4 Hilversum JD4 6 5 1 2 3 11 30
5 Kampong JD5 6 3 1 0 5 13 27
6 Schaerweijde JD4 6 1 0 1 5 8 29
  3e klasse 
  JD1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Weesp JD2 12 31 10 1 1 51 6
2 Gooische JD6 12 27 8 3 1 39 12
3 Geldermalsen JD1 12 23 7 2 3 32 15
4 Maarn JD1 12 16 5 1 6 22 25
5 Almere JD3 12 14 4 2 6 13 16
6 Phoenix JD4 12 5 1 2 9 5 39
7 IJsseloever JD2 12 4 1 1 10 10 59
  3e klasse 
  JD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Montfoort JD1 6 15 5 0 1 39 16
2 Geldermalsen JD2 6 13 4 1 1 30 17
3 Loenen JD3 6 13 4 1 1 20 9
4 Rijnvliet JD2 6 6 2 0 4 25 30
5 Fletiomare JD7 6 6 2 0 4 13 33
6 Nieuwegein JD2 6 0 0 0 6 17 39
  5e klasse 
  JD2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gooische JD7 12 30 9 3 0 51 20
2 Baarn JD3 10 23 7 2 1 26 12
3 Geldermalsen JD2 12 23 7 2 3 28 23
4 Hoevelaken JD1 12 19 6 1 5 30 29
5 Soest JD3 10 10 3 1 6 24 27
6 Houten JD6 12 4 1 1 10 15 42
7 Voordaan JD5 10 3 1 0 9 9 30
  5e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Naarden MA3 12 28 9 1 2 31 19
2 Geldermalsen MA1 11 24 7 3 1 26 10
3 Holestick MA1 11 19 6 1 4 29 20
4 SCHC MA3 11 19 5 4 2 19 14
5 Vianen MA1 11 11 3 2 6 22 28
6 Loenen MA2 11 10 3 1 7 28 31
7 Gooische MA3 11 8 2 2 7 17 31
8 Huizen MA4 12 8 2 2 8 17 36
  3e klasse 
  MA1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MA1 12 28 9 1 2 45 13
2 Kampong MA5 12 23 7 2 3 32 24
3 Haaskamp MA1 12 19 6 1 5 32 23
4 Houten MA3 12 17 5 2 5 27 22
5 Doorn MA2 12 17 5 2 5 22 31
6 Holestick MA1 12 15 4 3 5 17 17
7 Soest MA3 12 1 0 1 11 12 57
  3e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Haaskamp MA2 12 31 10 1 1 43 14
2 SCHC MA7 11 22 7 1 3 52 22
3 Schaerweijde MA5 12 21 7 0 5 28 28
4 Gooische MA7 11 18 5 3 3 32 24
5 Nieuwegein MA4 11 17 5 2 4 30 19
6 Geldermalsen MA2 11 14 4 2 5 36 46
7 Zeewolde MA2 12 12 4 0 8 23 37
8 Kromme Rijn MA1 14 1 0 1 13 18 72
  5e klasse 
  MA2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 SCHC MA67C 12 29 9 2 1 44 23
2 Fletiomare MA6 12 22 7 1 4 39 36
3 Geldermalsen MA2 12 22 6 4 2 43 27
4 Montfoort MA2 12 14 4 2 6 30 32
5 Nieuwegein MA4 12 14 3 5 4 25 26
6 Zwaluwen MA2 12 12 3 3 6 28 36
7 Maarssen MA3 12 4 1 1 10 9 38
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MB1 11 28 9 1 1 47 8
2 Nieuwegein MB3 11 26 8 2 1 31 9
3 Laren MB4 11 15 4 3 4 21 21
4 Spitsbergen MB3 11 14 4 2 5 20 24
5 Schaerweijde MB5 11 11 3 2 6 16 21
6 Hoevelaken MB2 11 11 3 2 6 17 32
7 Almere MB5 11 10 2 4 5 13 28
8 SCHC MB6 11 8 2 2 7 11 33
  4e klasse 
  MB1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MB1 12 36 12 0 0 68 14
2 Montfoort MB2 12 24 8 0 4 46 42
3 Maarssen MB4 12 21 7 0 5 31 26
4 Kampong MB10 12 18 6 0 6 37 25
5 Fletiomare MB7 12 18 6 0 6 37 29
6 Loenen MB4 12 6 2 0 10 16 41
7 Woerden MB5 12 3 1 0 11 14 72
  4e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zeewolde MB1 11 28 9 1 1 26 10
2 Voordaan MB3 11 23 7 2 2 26 14
3 Kampong MB4 11 20 6 2 3 23 16
4 Loenen MB2 11 13 3 4 4 19 14
5 Geldermalsen MB2 11 10 3 1 7 19 29
6 Amersfoort MB3 11 10 3 1 7 19 33
7 SCHC MB4 11 10 2 4 5 16 26
8 Shinty MB2 11 9 2 3 6 15 21
  2e klasse 
  MB2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Fletiomare MB3 12 28 8 4 0 41 15
2 IJsseloever MB2 12 26 8 2 2 30 10
3 Geldermalsen MB2 12 22 7 1 4 23 16
4 Maarssen MB3 12 17 5 2 5 21 20
5 Vianen MB1 12 17 5 2 5 30 33
6 Kampong MB6 12 9 3 0 9 14 36
7 Schaerweijde MB5 12 1 0 1 11 10 39
  2e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Huizen MB5 11 26 8 2 1 51 18
2 Spitsbergen MB4 10 25 8 1 1 58 9
3 Fletiomare MB7 11 25 8 1 2 45 17
4 Soest MB6 10 18 6 0 4 38 17
5 Naarden MB7 11 14 4 2 5 24 33
6 Maarssen MB7 11 12 4 0 7 22 47
7 Geldermalsen MB3 11 6 2 0 9 20 38
8 Laren MB8 11 0 0 0 11 5 84
  5e klasse 
  MB3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MB3 12 31 10 1 1 37 8
2 Voordaan MB6 12 24 8 0 4 41 23
3 IJsseloever MB7 11 22 7 1 3 28 17
4 Loenen MB6 12 19 5 4 3 29 28
5 Woerden MB7 12 11 3 2 7 19 43
6 Maarssen MB7 12 10 3 1 8 20 39
7 Culemborg MB4 11 1 0 1 10 14 30
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eemvallei MC2 6 18 6 0 0 23 3
2 SCHC MC3 6 12 4 0 2 20 11
3 Schaerweijde MC3 6 10 3 1 2 19 9
4 Naarden MC3 6 9 3 0 3 9 12
5 Kampong MC4 6 3 1 0 5 8 24
6 Geldermalsen MC1 6 1 0 1 5 4 24
  2e klasse 
  MC1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MC1 12 36 12 0 0 72 2
2 Buitenhout MC2 12 21 7 0 5 17 22
3 Baarn MC6 12 19 6 1 5 21 20
4 Spandersbosch MC7 12 18 6 0 6 18 30
5 Eemvallei MC7 12 15 5 0 7 19 25
6 Zeewolde MC3 12 9 3 0 9 13 38
7 Leusden MC5 12 7 2 1 9 9 32
  5e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MC2 6 16 5 1 0 23 3
2 Culemborg MC3 6 14 4 2 0 18 5
3 IJsseloever MC5 6 9 2 3 1 11 7
4 Montfoort MC3 6 4 1 1 4 8 22
5 Soest MC5 6 4 0 4 2 9 16
6 Kampong MC7 6 1 0 1 5 6 22
  4e klasse 
  MC2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MC2 12 31 10 1 1 52 15
2 Doorn MC4 12 22 7 1 4 22 28
3 Montfoort MC4 12 20 6 2 4 32 27
4 Nieuwegein MC5 12 17 5 2 5 29 26
5 SCHC MC9 12 15 4 3 5 32 33
6 Maarssen MC4 12 9 3 0 9 33 50
7 Vianen MC2 12 7 2 1 9 18 39
  5e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schaerweijde MC5 6 18 6 0 0 25 5
2 Amersfoort MC5 6 15 5 0 1 26 12
3 Loenen MC3 6 12 4 0 2 24 13
4 Geldermalsen MC3 6 6 2 0 4 7 18
5 Spandersbosch MC8 6 3 1 0 5 14 19
6 Doorn MC5 6 0 0 0 6 4 33
  4e klasse 
  MC3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MC3 12 32 10 2 0 53 9
2 Maarssen MC5 12 25 8 1 3 33 24
3 SCHC MC8 12 22 6 4 2 37 21
4 Dorsteti MC3 12 16 5 1 6 26 34
5 Phoenix MC5 12 15 5 0 7 24 38
6 Nieuwegein MC6 12 15 4 3 5 30 23
7 Holestick MC3 12 14 4 2 6 29 29
8 Leerdam MC2 12 11 3 2 7 15 33
9 IJsseloever MC7 12 4 1 1 10 9 45
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spandersbosch MD3 6 13 4 1 1 18 4
2 Kromme Rijn MD1 6 10 3 1 2 17 15
3 Culemborg MD1 6 9 3 0 3 13 9
4 Houten MD3 6 8 2 2 2 8 11
5 Fletiomare MD3 6 7 2 1 3 12 13
6 Geldermalsen MD1 6 4 1 1 4 6 22
  2e klasse 
  MD1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hilversum MD3 12 34 11 1 0 52 10
2 Geldermalsen MD1 12 22 7 1 4 32 18
3 Zeewolde MD2 12 18 5 3 4 24 26
4 Laren MD5 12 16 5 1 6 32 33
5 Muiderberg MD2 12 16 5 1 6 20 30
6 Weesp MD3 12 10 3 1 8 17 32
7 Spandersbosch MD6 12 5 1 2 9 10 38
  4e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MD2 6 16 5 1 0 29 7
2 Zwaluwen MD4 6 14 4 2 0 31 8
3 Woerden MD5 6 9 3 0 3 18 30
4 Fletiomare MD12 5 6 2 0 3 11 18
5 Phoenix MD5 6 4 1 1 4 10 17
6 Hilversum MD8 5 0 0 0 5 7 26
  5e klasse 
  MD2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rijnvliet MD5 12 29 9 2 1 28 13
2 Geldermalsen MD2 12 21 6 3 3 16 7
3 Gooische MD8 12 18 6 0 6 24 27
4 Laren MD7 12 18 5 3 4 25 15
5 IJsseloever MD6 12 17 5 2 5 14 11
6 Schaerweijde MD8 12 14 4 2 6 13 19
7 Spandersbosch MD8 12 3 1 0 11 6 34
  5e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Culemborg MD3 6 15 5 0 1 21 11
2 Rijnvliet MD4 6 9 3 0 3 26 17
3 Fletiomare MD10 5 9 3 0 2 16 11
4 Nieuwegein MD5 6 9 3 0 3 8 14
5 IJsseloever MD6 6 6 2 0 4 8 13
6 Geldermalsen MD3 5 3 1 0 4 4 17
  5e klasse 
  MD3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Maarssen MD6 12 31 10 1 1 45 10
2 Montfoort MD2 12 29 9 2 1 27 7
3 Zwaluwen MD4 12 18 5 3 4 20 18
4 Shinty MD5 12 13 4 1 7 22 33
5 Holestick MD2 12 11 3 2 7 20 30
6 Geldermalsen MD3 12 10 3 1 8 17 35
7 Spitsbergen MD4 12 8 2 2 8 10 28
  5e klasse 
Hoofdsponsor
Sponsoren
Statistieken
vrijdag 19 april 2019
Aantal leden (info) 372
Nu online
Leden met @ 99,5%
SMS Bereik (teams) 84,4%
Social media
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Links

 
 
Buienradar